EUFORIA mistrzyniami Polski

09.10.2018 r. miło nam jest poinformować o sukcesie młodych tancerek z klubu “EUFORIA” z miejscowości Popielów, które zdobyły tytuł mistrzyń Polski. Z dumą reprezentowały Polskę i nasze województwo na mistrzostwach Europy w Chorwacji, uzyskując wysokie czwarte miejsce. Jest nam niezmiernie miło że mogliśmy w małym stopniu przyczynić się do ich sukcesu i gratulujemy zdobycia tak wspaniałego wyniku.

Turniej mistrzów ligowych

04.03.2018 r. w paczkowskiej hali sportowej odbył się po raz trzeci turniej mistrzów ligowych. Podobnie jak w latach ubiegłych o prymat najlepszej walczyły drużyny, które zwyciężyły w ligach halowych rozgrywanych w naszym regionie. Tym razem od początku prym wiedli zawodnicy mistrza paczkowskiej ligi halowej – drużyna Extreme Tools, zdobywając pierwsze miejsce.

Paczkowska Dycha Bieg Gór i Jezior

21.10.2017 r. odbyła się 2 Paczkowska Dycha Bieg Gór i Jezior, na trasie wokół zalewu paczkowskiego rywalizowało przeszło 230 biegaczy. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu jako jeden z głównych sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.