--> SPONSORING - Extreme Tools

FIM SuperEnduro WORLD CHAMPIONSHIP – Węgry  Budapeszt.

01.02.2020r. podczas czwartej rundy zawodów Dominik pomimo kontuzji kolana pokazał wielką klasę i charakter, prowadząc zaciętą walkę na torze. W dwóch pierwszych wyścigach był trzeci a w ostatnim czwarty, co zapewniło mu trzecie miejsce na podium, oraz awansował na piątą pozycję w tabeli generalnej.

FIM SuperEnduro WORLD CHAMPIONSHIP – Hiszpania A Coruña.

18.01.2020r. w tym dniu w Hiszpańskiej A Coruna rozegrała się trzecia runda FIM SuperEnduro WORLD CHAMPIONSHIP w zawodach bierze udział młody, utalentowany zawodnik Dominik Olszowy z nr.501 w klasie Junior. Po wygranym pierwszymi wyścigu oraz zajęciu piątego miejsca w drugim i ósmego w trzecim, w klasyfikacji generalnej zajmuje wysokie szóste miejsce. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w następnych rundach.

Turniej ligi halowej

01.12.2019 – rozpoczęły się kolejne rozgrywki ligi halowej w których udział bierze nasza drużyna ExtremeTools. Liczymy na dobry wynik i zapraszamy do kibicowania.

ExtremeTools – LZS Gościce

03.06.2019 r. w sezonie 2019 r. nawiązaliśmy współpracę z klubem sportowym LZS Gościce.

EUFORIA mistrzyniami Polski

09.10.2018 r. miło nam jest poinformować o sukcesie młodych tancerek z klubu „EUFORIA” z miejscowości Popielów, które zdobyły tytuł mistrzyń Polski. Z dumą reprezentowały Polskę i nasze województwo na mistrzostwach Europy w Chorwacji, uzyskując wysokie czwarte miejsce. Jest nam niezmiernie miło że mogliśmy w małym stopniu przyczynić się do ich sukcesu i gratulujemy zdobycia tak wspaniałego wyniku.

Turniej mistrzów ligowych

04.03.2018 r. w paczkowskiej hali sportowej odbył się po raz trzeci turniej mistrzów ligowych. Podobnie jak w latach ubiegłych o prymat najlepszej walczyły drużyny, które zwyciężyły w ligach halowych rozgrywanych w naszym regionie. Tym razem od początku prym wiedli zawodnicy mistrza paczkowskiej ligi halowej – drużyna Extreme Tools, zdobywając pierwsze miejsce.

Paczkowska Dycha Bieg Gór i Jezior

21.10.2017 r. odbyła się 2 Paczkowska Dycha Bieg Gór i Jezior, na trasie wokół zalewu paczkowskiego rywalizowało przeszło 230 biegaczy. Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu jako jeden z głównych sponsorów. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji.